| catvampire a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Sunt racita..imi curge nasul, il am infundat si am o tuse oribila! Cand mi-am suflat nasul intr-o zi mi-a pocnit un pic urechea. Urmatoarele zile nu am avut nimic dar acum de 2 zile ma doare foarte foarte tare urechea.E insuportabila aceasta durere nici nu mai pot sa dorm.Ce sfat imi dati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xPamPamParaam a răspuns:

Cam nasol... si eu am patit asa mai de mult [otita]. Poate te ajuta o vizita la medicul de familie?

| catvampire explică (pentru xPamPamParaam):

Multumesc pentru sfat.Dar crezi ca e ceva grav?

| xPamPamParaam a răspuns (pentru catvampire):

Sincer nu stiu ce sa spun... mai bine nu zic nimic decat sa zic vreo prostie...