| Natsuki a întrebat:

Sunt racita destul de tare si cand vreau sa dorm mi se infunda nasul rau de tot,ce trebuie sa fac sa dorm si eu macar, de suflat mu l-am suflat dar tot mi-e infundat. Ajutooor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Picaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dorm in fund cand sunt racit, pe un fotoliu.

| userul7200 a răspuns:

Odata am citit pe un site ca ajuta guma de mestecat mentolata.

| Rocsid a răspuns:

La farmaciile naturiste gasesti ulei de CAMFOR.Costa pana in 10 lei.
Iti pui in palma putina crema de corp si 2-3 picaturi de ulei de camfor dupa care te dai pe piept..Nu te da direct cu uleiul ca o sa iti itiri pielea..Sau poti sa folosesti bixtonim sau olynth. Daca respecti dozele nu o sa devii dependentahappy
Sa te faci bine!

| Alexandra0929 a răspuns:

In momentul asta, daca nu ai picaturi sau guma mentolata, dormi cu gura deschisa.