| rob12 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare acum aproximativ 3 luni mi-am fracturat clavicula de la mana cea dreapta si nu m-a operat am stat 3 saptamani cu bandaj mi-a trecut, acum 1 zi am jucat fotbal si cred ca m-am lovit un pic la ea sau poate ca am dormit toata noaptea pe ea sau ca se schimba vremea dar nu ma doare ca inainte asa tare doar la miscari brusti este posibil sa ma operez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Noi (sau cel puţin eu ) nu suntem doctori.Cel mai bine e să te duci la medic.

| unul1 a răspuns:

Din descriere nici cel mai bun medic nu si-ar da seama. Dupa 3 saptamani de la fractura cred ca e normal sa te doara big grin

| rob12 explică (pentru unul1):

N-ai inteles mie mi s-a intamplat pe 25 mai si mi l-am dat jos aproape pe 15 iunie si acum ma doare putin poate ca am dormit pe ea sau de la vreme nu stiu

| rob12 explică:

Dar nu ma mai doare ca la inceput putin poate sunt sechele, si in plus mi-e frica sa merg la doctor sa nu ma opereze