| rob12 a întrebat:

URGENTTT! Buna TPU am o intrebare acum aproximativ 3 luni mi-am fracturat clavicula de la mana cea dreapta si nu m-a operat am stat 3 saptamani cu bandaj mi-a trecut, acum 1 zi am jucat fotbal si cred ca m-am lovit un pic la ea sau poate ca am dormit toata noaptea pe ea sau ca se schimba vremea dar nu ma doare ca inainte asa tare doar la miscari brusti este posibil sa ma operez dau funda raspunsul datil urgent va rog

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Clavicula nu e la mana.Este deasupra sternului si in fata de centurei scapulare.Asa,nu cred ca e de operat.Incearca sa stai potolit o vreme. Daca inca te mai doare, du-te la doctor.

2 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

Poate ti-ai scrantit mana

| OoFreeHugOo a răspuns:

In cel mai bun caz ar trebui sa te duci la medic.
El iti poate explica mai bine ca toti cei din noi.