| rob12 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare acum aproximativ 3 luni mi-am fracturat clavicula de la mana cea dreapta si nu m-a operat am stat 3 saptamani cu bandaj mi-a trecut, acum 1 zi am jucat fotbal si cred ca m-am lovit un pic la ea sau poate ca am dormit toata noaptea pe ea sau ca se schimba vremea dar nu ma doare ca inainte asa tare doar la miscari brusti este posibil sa ma operez dau funda raspunsul datil urgent va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| rob12 explică:

Chiar nu-mi raspunde nimeni?

| rob12 explică:

Cum sa caut?

| rob12 explică:

Macar da-mi un sfat ce crezi! tin sa zic ca nu e chiar aceeasi durere atunci ma durea de nu puteam ridica mana acum nu doar la miscari brusti

| rob12 explică:

Am inteles

| Andreicuy a răspuns:

Daca consideri ca ai timp sa treci pe la firma noastra Zepter din Bucuresti, poti beneficia de 3 sedinte gratuite cu aparatul Elvetian Bioptron. Pentru mai multe detalii poti cauta pe internet sau poti suna la nr de tel : 0785875073