| Nico159 a întrebat:

Am o intrebare :acum vreo 2 zile m-am lovit la cap (gen am vrut sa ridic ceva de sub masa si cand m-am ridicat :bam! mare lovitura)M-am lovit cam tare si de atunci nu mai pot de durere de cap sad Si nu ma doare locul ala, ma doare tot capul.Am luat algocalmin. Credeti ca am ceva? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca ai un hematom (cucui ) sau simti o galma si vezi ca nu trece in 2-3 zile mai bine mergi la un medic ca ti se poate face un cheag acolo si o sa fie mai grav.

| Mosotti a răspuns:

S-ar putea sa ai, du-te la un medic si spune problema, sa nu fie ceva mai nasol naiba.
Daca in cateva zile nu se amelioreaza, te duci, daca se amelioreaza, e ok, va trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capul face capul trage