| Havok83 a întrebat:

am o intrebare am niste cosulete mici pe obraji si cu timpul sa-u accentuat putin,am auzit de la unii prieteni ca acestea apar si se mentin pana o sa am primul contact sexual, nu stiu daca este adevarat, dar as vrea macar niste pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este un mit fals, nu are legătură coşurile cu primul contact sexual.
Prietenii tăi au râs de tine, nu-i crede, sunt prost informaţi.
Te pup!

| Havok83 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc aveam o anumita banuiala dar cum le pot face sa dispara?
Ca ma enerveaza la culme.

| flaviu1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit fiecare mit are si adevar... nu la toate fetele virgine se intampla asta dar la unele da,,, o cunostinta de-a mea in fiecare luna de menstruatie se umblea de cosuri pe fata dar acum de cand a nceput viata sexuala nu ii mai apar deloc... laughing

| Havok83 explică (pentru flaviu1990):

Da eu sunt baiat nu fata dar oricum mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Havok83):

Bună!
Amestecă un sfert de măr ras cu o linguriţă cu vârf de miere pentru a obţine o mască naturală şi eficientă cu efect antiacneic. Dacă mierea este foarte groasă, poţi adăugă şi puţină apă la mască ce se ţine pe faţa timp de 20 de minute.
Te pup!

| Havok83 explică (pentru anonim_4396):

Si eu te pup dulce mersi de sfat chiar am sa-l folosesc.

6 răspunsuri:
| flaviu1990 a răspuns:

Nu conteaza daca esti baiat sau fata pana la primul contact sexual
nu o sa iti treaca orice ai incerca iti garantez asta happy