| shifting a întrebat:

Buna TPU am o intrebare Am o problema ma simt obosit si mie somn zi si noapte si de obicei nu ma culc tarziu care cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Poate fii o oboseala cronica dar si semnul unor boli! Mergi la medic, va trebui sa-ti faci niste analize si poate iti vor da si niste vitamine cu ginseng!

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa niste analize de sange, una din cauzele oboselii poate fi o anemie marcata.Du-te la medicul de familie.