| Ioana0701 a întrebat:

am o intrebare. Azi am cazut pe scari cand mergeam cu catelul afara si m-am lovit la spate. M-a durut foarte tare in primele 10 minute si acum nu mai simt durerea asa puternica. E posibil sa fie ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Daca nu persista, nu e grav

| KanezuY a răspuns:

Nu este ceva grav.Asa e la tineri, daca se lovesc le trece in 10 minute laughing

| Busuioc_Vlad_1997 a răspuns:

Durerea ar fi persista când te mişti sau depui efort.dar totusi poți merge la un medic pentru orice eventualitate. Se pot crea ciocuri(cioburi) care au efect în timp.

| BENU112 a răspuns:

Nu cred, poate doar o vanataie.