| Florazul15 a întrebat:

Hei. Mă doare foarte tare abdomenul,mai ales când îl ating,este o durere foarte puternică ca după o lovitură,dar nu m-am lovit,nu înțeleg de la ce ar putea fi. Este posibil să fie ceva grav, ce ar fi putut cauza durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru asa ceva s-au inventat medicii.

| nicoleta627d a răspuns:

Poate febra musculara? Sau apendicita?

| Florazul15 explică (pentru nicoleta627d):

Apendicita nu are cum sa fie, că aia e mai jos. Pe mine mă doare abdomenul la atingere, simt ca un junghi cum îl ating