| Crystyck13 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.Cum pot sa scap de durera de masea care are puroi in ea fara dentist si fara medicamente. Dau funda si vot grabiti-va!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu mai sta cu infectia aia in gura, mergi la denstist de urgenta, iti va prescrie un atibiotic si te va trata.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu poți trebuie să mergi la un medic!

| july00 a răspuns:

Fara medicamente nu cred ca ai putea face ceva sa nu te mai doara!

| Crystyck13 explică:

Va multumesc acum uitati Funditele