| denisu2000 a întrebat:

M-am dus la dentist si a spus ca am o infectie la masea si o zis
sa scap de ia pana saptamana viitoare stie cineva cum sa scap cat mai repede de puroi ca ma doare de mor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Ampicilina si malox sa nu-ti distrugi stomacul

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai fost sau nu?
Un medic trebuie să-ți prescrie un tratament în funcție de afecțiune, așa și dentinstul!
Pa, pa.

| negru30 a răspuns:

Multumesc

| Biscuiti a răspuns:

Haha ce dentist e asta? Asta e treaba lui, de a te scapa de infectii si alte chestii, eu iti recomand sa te duci in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu...eu am luat ampicilina si a trecut!straight face...