| badboy50087 a întrebat:

De catva timp am purtat un adidas care ma strangea la picior. Nu am dat prea mare importanta, insa de la o vreme mi-a aparut o umflatura (tare) in locul unde ma batea adidasul. Aceasta este in mijlocul labei piciorului si ma doar cand merg. Subliniez faptul ca nu este o batatura ci ceva tare(ca un os chiar) sub piele. Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Du-te la doctor, el o sa stie ce e de facut.

| MiniSkittels a răspuns:

Nu stiu sigur! Poti incerca cu un unguent antiinflamator [ gen Sindolor ], poate iti mai amelioreaza durerea. Dar, mai bine ai consulta un medic!winking