| Valentin_Virussee_2000 a întrebat:

Am o intrebare foarte ciudata dar sper sa ma ajutati
Cum pot sa vomit adica mie ami vine sa vomit dar nu pot! Ce pot face? Va rog ajutati-ma dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Bagăți degetele pe gât și vomiți

3 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Cred ca e o stare de greata, mananca ceva acru si ti trece senzatia asta

| Moryami a răspuns:

Cum vine asta? Îţi vine săvomiţi dar n-o poţi face. Când îţi vine să vomiţi: VOMIŢI!

| NoWay55 a răspuns:

Trebuie ori sa mananci o felie de lamaie ca sa iti treaca greata sau trebuie sa inchizi gura si sa tragi aer adanc in nas atunci poti vomita. Sper ca te-am ajutat.