| Anonim8789 a întrebat:

Bună TPU, am o intrebare, la sala de fitness gladiator Sighetul Marmației au instructori incluși în abonament? Daca nu, cât costa un instructor personal? Am 15 ani și vreau sa ma apuc de sala(desigur nu multa, 2-3zile pe săptămână) nu am mai mers la sala pana acum și as avea nevoie de puțin ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut nu cred ca se va nimeri cineva de pe TPU fix de acolo si fix de la acea sala, dar tot ce-i posibil
daca nu intra nimeni din Sighetu Marmației sa te lamureasca ce si cum, iti las numarul de telefon al acestei sali, suni si intrebi direct la ei 0771274725/0753 844 997 au si Facebook ii gasesti acolo cu numele Gladiator Fitness

ps: o sa trec peste chestia de genul sfaturilor ca ai 15 ani si sa te sfatuiesc ca este mai bine sa te apuci de sala pe la 18 ani daca vrei sa lucrezi cu greutati...
iti vor explica instructorii de acolo daca este bine sa faci la varsta ta si mai ales ce exercitii sunt indicate in cazul tau!