| Anonymus223 a întrebat:

O sala de forte in Pitesti, buna si cu un instructor personal? Si cam cat ar costa un abonament

1 răspuns:
| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Nu sunt din Pitesti, dar la mine costa de la 25 lei pana la 115 lei(luna) sau poate chiar mai mult, depinde de abonament. Daca esti elev sau student s-ar putea sa iti faca reducere. Nu iti trebuie instructor(antrenor) personal... nu vrei sa fii liber sa faci ce vrei cand vrei la sala si eventual sa mai mergi cu cineva? Pana la urma trebuie sa faci o placere din asta, ca altfel o sa te lasi. Daca esti incepator incearca acest program:
https://www.muscleandstrength.com/......ce-workout
Uita-te cum se executa exercitiile si fa-le la sala. Dupa parerea mea, nu merita un antrenor personal, pentru ca este foarte scump. Pana la urma inveti cel mai bine din propriile greseli.