| Ovidiuuop a întrebat:

Buna TPU, Am o întrebare până la câți ani crește talpa piciorului? Țin să menționez că am 14 ani și deja port mărimea 43.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| d3n1s4 a răspuns:

La barbati cam pana la 22. nu te ingrijora, cei din clasa mea aveau 44 la 14 ani

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

18 ani

| Zuzu1991 a răspuns:

Pana cand creste un baiat, adica maxim 24 de ani
... u Bigfoot tongue