| Kayn221 a întrebat:

Am talpa piciorului mare si as vrea sa ascund asta, ce model de incaltaminte ar trebui sa port sa nu para ca port 44-45? Sunt destul de inalt si slabut si se vede aiurea.
O alta intrebare. daca ma apuc de sala ce ar trebui sa includ in meniu pentru a creste masa musculara si sa am energie?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Morfino1 a răspuns:

Nu trebuie sa ascunzi ca porti 44, meniul tau trebuie sa fie bogat in proteina ( iti recomand 2g per kg )si undeva la 3000+ calori/zi. Si nu proteina nu e steroid, cauta pe net!

1 răspuns:
| francut a răspuns:

La prima parte, legat de marimea la incaltaminte: la un barbat, nu conteaza asta. Mai ales daca esti inalt, avand un picior mic, pare ca esti disproportionat si nu e bine.