| zUtteX a întrebat:

Am revenit cu o noua intrebare. Port 43 la 12 ani. Marimea piciorului ar putea influienta, daca joc fotbal? Conteaza marimea piciorului in fotball?

8 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

43 la 12 ani...sa sti ca e o problema aici...ce inaltime ai?

Răspuns utilizator avertizat
| alexs99 a răspuns:

Ar conta daca ai purta putin in jur de 30, dar asa nu conteaza.Importanta e tehnica sau forta.

| TheStory a răspuns:

Nu conteaza, poate din contra joci mai bine.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Nu conteaza. Eu acum un an cand mai faceam fotbal aveam 44-45 marimea si nu influenteaza negativ deloc, dar aveam si 1, 80m si se compensa dar in general nu are nimic.

| Ovidiu34149 a răspuns:

Conteaza doar daca depaseste 47. Iti gasesti mai greu papusi asa

| codrut101 a răspuns:

Nu iti face griji.Nu conteaza marimea la picior.Conteza tehnica lovirii mingii, indiferent de numarul de la ghetele de fotbalwinking

Răspuns utilizator avertizat