| Anonimul92739292 a întrebat:

Salut, am 13 ani si 3 luni si port la picior 43-45 oare talpa piciorului va mai crește?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexia1208 a răspuns:

Salut! Pfff....mult pentru 13 ani. Ești destul de dezvoltat, deci nu cred ca va mai creste talpa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, BiGfoot.

| Hela a răspuns:

Buna! Corpul uman creste pana la 18/21 de ani. Deci e posibil sa iti mai creasca ^^

| xRaffy a răspuns:

E posibil sa crească sau ramai asa cu talpa.