| m1dn1gh7 a întrebat:

Am o mica nedumerire, de cateva zile am sesizat ca uneori am palmele fierbinti si rosii, n-am idee daca are sau nu legatura cu tensiunea, ma stiu cu tensiunea normala. Sunt fierbinti, chiar fierbinti, le simt ca si cand m-ar mistui un foc in palme. Ce poate fi? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Buna seara. Ce alte boli suferiți? Va știți alergic la ceva? Când ați fost ultima oară la medic? Ar fi de preferat sa mergeți la medic de familie sa va dea o trimitere către un laborator de analize și sa va ia și analize de sânge și nu in primul rând de scaun. De când sunteți in aceasta stare?

| m1dn1gh7 explică (pentru Saveluc):

Am fost de curand la medic, cu analizele sunt la zi, inclusiv cu cele de scaun. O fi de la cat tin telefonul in mana? N-am vreo boala care sa se lege de chestia asta din cate stiu. De vreo 3 zile, dar nu mereu simt ca imi fierb mainile.