Întrebare recomandată | Isys a întrebat:

am o prietena, are 15 ani si este criticata deoarece are nasul cu "cocoasa" din cauza unei lovituri, vea sa scape de acest defect, mai exista ceva ce poate face pentru a avea nasul perfect in afara de o operatie care poate fi facut doar la 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| catalin112 a răspuns:

Sa astepte pana la 18 ani, sa faca operatie :3, plus de asta copii sunt foarte rautaciosi.....ma rog...

| EleonorElena a răspuns:

Poate sa astepte pana la 18 ani si sa faca operatia

| gabi88 a răspuns:

Din pacate cred ca este doar operatia care o poate ajuta, parerea mea happy

| Elena_Petronela_1999 a răspuns:

Sa se duca la un Make-up artist s-o invete sa se macheze in asa fel incat sa nu iasa defectul de la nas in evidenta! :*