| Benghazini a întrebat:

Am o prietena de 2 luni, totul e bine intre noi, doar o chestie vreau sa stiu, mama ei mi-a zis ca are o problema de cand e mica de la 5 ani, si ea nu vrea sa-mi zica ce problema e, mi-a zis doar ca e mai intim, si e rusine sa-mi spuna, si ca si in ziua de azi mai are problema, si ca poate sa tina si o viata, doar ca depinde de ea, nu prea inteleg ce ar putea fii... zicea ca oricine poate sa o aiba. Daca stiti despre ce e vorba, va rog sa-mi spune-ti, multumesc TPU!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate e vreo boala din nastere. Si varianta lui @William e posibila. Oricum, nu trebuie s-o fortezi daca nu vrea inca sa zica. Trebuie sa mai astepti, probabil acum cu inceputul relatiei nu are deplina incredere incat sa inceapa sa-ti destainuie lucruri intime (ceea ce e si normal), asa ca mai asteapta putin pana sa incepi s-o cunosti mai bine. Sunt sigura ca-ti va spune ea cand se va simtii pregatita, dar trebuie sa ai rabdare. happy
O zi placuta!

| Benghazini explică (pentru Adry05):

Da nu e vorba de ceva grav, am intrebat-o... si a zis ca nu e nimic legat de asa ceva, doar ca ii este rusine sa-mi spuna big grin

| Adry05 a răspuns (pentru Benghazini):

E bine daca nu-i ceva grav. Atunci, n-are rost sa te framanti atata. Multumeste-te sa stii ca e/ va fi bine. happy Sa va tina dragutilor!

| Benghazini explică (pentru Adry05):

Mersi mult, am aflat intr-un final, oricum mersi :*

| Adry05 a răspuns (pentru Benghazini):

Despre ce era vorba? Chiar m-ai facut curioasa. laughing Te astept cu-n mesaj pe privat daca doresti.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Frate vezi sa nu aiba sida.