| CuteGirl1996 a întrebat:

Buna,TPU!
Am o problema:am pofta de mancare,dar pur si simplu nu pot sa mananc! In ultimele doua zile nu prea am mancat nimic, iar acum pur si simplu nu mai pot sa mananc.
Va rog dati-mi un sfat!
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Probabil e de la caldura, incearca sa bei multa apa si mananca fructe, incearca si un iaurt ( daca nu iti place cel normal, incearca-l pe cel de fructe, are gust mai bun ). Poate ai cateva zile proaste. Daca starea ta continua, nu ar fi rau sa vezi un medicwinking Multa sanatate happy