| mantuire a întrebat:

De cativa ani ( cam 5 ) nu mai am pofta de mancare si pur si simplu nu am pofta. Cand mananc, nu am in bol mai mult de jumatate ( cam cat ar manca un copil mic ) un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gerard9965 a răspuns:

Cat timp iti iei aportul de vitamine si prteine e totul sanatos. Daca vrei sa pui pe tine, ia vitamine sau meregi la un nutritionist.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai este bine, te mentii in forma.

un lucru bun. daca mananci mult posibil sa te ingrasi

| AndreiWeisz a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar ti-a luat 5 ani sa iti dai seama ca ai o problema? laughing Mergi la un nutritionist sau ceva