| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Cate-odata simt ca imi iau aer si nu mi se umpla plamanii! Va implor sa imi ziceti sincer findca ma inerveaza la culme! Foarte urgent! DAU FUNDA! Va implor daca ati patiti asa contactati-ma la Dan_TotiPentruUnu id de mess a meu si dati 2 buzz sa stiu ca sunteti voi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o insuficiență pulmonară și trebuie să te vadă un cardiolog.
Pa, pa.

| Reek54 a răspuns:

Nu vrei si 2 palme? ca sa stii ca suntem noi?
Nu ai bani de consult la medic?, colo te laudai ca esti milionar, copil penibil ce esti.
Se scrie enerveaza.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Stiu eu cum se scrie si am fost la medic si nu a detectat nimic! Iti dadeam funda daca nu iti bateai joc daca ziceai du-te la medic funda era a ta!

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi trebuie ma funda ta, spre deosebire de altii, nu mananc funde pe paine, ci cunosc rolul acestui site si rolul fundelor, daca nu ti-a detectat nimic atunci inseamna ca sunt doar atacuri de panica, asta se intampla daca esti hiperactiv.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Sti ce? Vrei sa facem pace? Sa nu ne certam ca prostii vrei?

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca inveti sa fi politicos si sa vorbesti cum trebuie, pe viitor iti voi raspunde cat de serios posibil, sper ca ti-ai dat seama ca mai ai multe de invatat si ca nu e bine sa te iei in gura cu cineva mai mare decat tine.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Poate sa fie mai mare daca isi lasa mintea la unu de 12 ani pot sa vorbesc cu el si cu B oricum ti-a luat fft mult timp sa scrii mesajul De ce vrei sa te certi cu toti?

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai am si alte treburi in afara de dat raspunsuri pe TPU, de aceea am intarziat putin cu acest mesaj, nu vreau sa ma cert cu nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Ok PAce?

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa zicem.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Ok imi dai id de mess sa vorbim?

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa vorbim?

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Aiurea de plictiseala!

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma plictisesc, am destule de facut, incearca cu cei de varsta ta.
Iti pot recomanda un site, pe care l-am folosit putin in trecut : www.kissid.ro era destul de interesant, cunosti diferite persoane.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Bine ma!

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

MErci sincer

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Ok szuce o sa te respect findca esti mai mare!