| RorySan a întrebat:

Cum as putea comenta si eu toti comenteaza si ma inerveaza la culme ati putea sa-mi dati ceva exemple va rog
ca sa nu ma mai ia de proasta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, toti ma comentau insa cind am inceput EU sa comentez toti se mirau cumde asa un om ca mine poate face asta, apoi din cauza asta m-am stricat singur pe mine comentat judecam chiar si lucrurile bune, si oamenii sau intors cu spatele si am inceput sa fac lucruri rele precum sa birfesc de aceea, da, e bine sa comentezi sau reprosezi replici cuiva dar nu uita ca ei comenteaza doar din cauza ca sunt slabi in fata ta si nu gasesc o alta cale de a se face mai smecheri, ei singuri pe ei se fac prosti spunind astfel de lucruri de aceea nu trebuie sa bagi in seama. Insa o palma peste fata, tot, niciodata nu a stricat nimanui. Toate cele bune

| RorySan explică (pentru anonim_4396):

Mersi am invatat cv din ce ai spus

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

te iau asa cum esti, yuki, asa cum esti.
am asa o impresie ca esti un weeaboo dintr-ala... dupa avatar si nume, clar.
apropo, se zice "enerveaza"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, pur si simplu le dai peste bot idiotilor. Daca-ti spune unua "ce par urat ai" sau altceva, ii spui pur si simplu, "mai bine te uiti in oglinda sa vezi ce late ai in cap si dupa comentezi" sau daca te enerveaza cineva cu un anumit lucru, ii spui "Mai vorbesti mult? Ca ma ia somnul" Acum, nu stiu ce situatie ai.

| RorySan explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| RorySan explică (pentru anonim_4396):

Pai este o anumita persoana care se baga peste tot si ma enerveaza la culme

| anonim_4396 a răspuns (pentru RorySan):

Poti sa-i spui pur si simplu, "nu te mai baga in treaba mea, ca nu ai ce cauta". Si daca, continua, ii dai peste bot. Ii spui sa-si lase gura aia mare, ca s-ar putea sa-si adune dintii de pe jos. Acum nu te apuci sa o iei la bataie.