| JoGgY a întrebat:

Hey fetelor. vreasu sa va intreb ceva findca am o problema. am inceput sa tin la o fata din liceu asa ca i-am luat id-ul de mess, iar ea nu ma prea baga in seama. Dupa cateva zile am incput sa vorbim chiar mult si la un moment dat mi-a trimis ceva gen " cien te iubeste iti va da buzz" mi-a dat, i-am dat si eu ei si am primit si eu un buzz, mi-a oferit un lucru de a ei insa dupa toate astea totusi vorbeste foarte greu cu mine pe mess(fata in fata doar "buna, ce faci" si cand mi-a oferit lucrul ei nici nu ma putea privi in ochi) sa zicem ca m-ar placea cum a si spus. Dar de ce cand intra pe mess nu ma poate nici saluta si daca o fac eu abia vorbeste? Sa nu mai zic ca iese de pe mess fara sa spuna nici pa chiar daca sunt in timpul discutiei cu ea. ce sa inteleg din asta? Daca m-ar place nu iar face placere sa discutam mai mult? nu m-ar saluta inainte sa iasa? eu inteleg ca de fapt ea nu da 2 bani pe mine.
vreau sa stiu cum sunteti voi!

8 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Salut! Eu sunt baiat, dar as putea sa-ti dau un sfat: vorbeste deschis cu ea, spune-i ce simti pentru ea, invit-o in oras, dar nu incerca sa-ti faci o idee despre ea pe messenger, pentru ca vei reusi sa te minti singur si iti va parea rau! Nu are rost sa astepti prea mult dupa o fata ca sa iti dai seama daca te place sau nu. Chiar daca iti place, daca ea nu simte nimic pentru tine, nu suspina prea mult dupa ea; sunt destule fete care iti pot fii iubite!
Eu iti zic doar din experienta! Daca ma vei asculta, vei avea doar de castigat! Si nu uita: fara emotii, ca fetele percep emotiile ca si slabiciune pentru in baiat! Ma refer la emotiile "distructive". Bafta!

| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu fiin fata, gandesc asa: cand imi place de un baiat, in unele cazuri, mi-e greu sa vorbesc cu el si sunt mai timida... daca tu pana acum nu ai fost cu ea in gasca normal ca nu va cunoasteti prea bine si nu prea are curaj sa vorbeasca cu tine. dar mai exista si obtiunea ca ea sa nu te placathinking

| JoGgY explică (pentru 0IoAnA0):

Ea nu vb cu mine nici pe mess laughing daca ma bag eu in seama cu ea abia vorbeste uneori.alteori vorbeste.dar eu trebuie sa o bag primul in seama, ea nici cand iese nu zice pa happy Dar totusi la scoala ma saluta ea p mine daca eu nu o salut, face tot posibilul sa treaca pe langa mine... eu zic ca ma place happy Dar tot nu inteleg de ce nu vrea sa vorbim laughing

| 0IoAnA0 a răspuns:

Cel mai bine e sa o intrebi...simplu si la obiect...dar nu pe mess ci la scoala, fata in fata sa vezi ce reactie are. bafta!happy

| Michelleexds a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea. Sa ii spui ce simti pentru ea si sa iti spuna si ea daca are ceva de gand cu tine sau macar daca te simpatizeaza, si ca ce te simpatizeaza gen: amic sau altceva.pentru ca nu e corect sa te tina asa. Cel mai bine ar fi sa o intrebi pentru ca asa poti afla nu doar dandu-ti cu presupusul. Succes >:d

| JoGgY explică:

Va multumesc.astept raspunsuri de la fete legate de comportamentul ei. despre salut.

| JoGgY explică:

Deci ce credeti?

| JoGgY explică:

Asa o sa fac. daca beau ceva inainte am curajsad