| deutzza2 a întrebat:

Am o problema...Catelusul meu, nu mai mananca. se ascunde intr-un loc si sta numai acolo. Nu stiu ce sa fac. Astazi nu a mai mancat nimic.A stat numai ascuns, si doar o data a iesit din ascunzatoare. Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesti la curte? Probabil a fost batut de cineva sau de alt caine.Sa te uiti atenta la el sa nu aiba vreo rana.Asa fac de obicei cateii cand sunt foarte speriati.I-al in brate, alinta-l, fa-l sa uite ce l-a speriat.