| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Am o problema...de ceva timp.
Nu stiu cum sa o numesc sau din ce cauza e.
Cateodata pe partile ochilor vad ceva care se misca dar daca ma întorc pe partea repesctiva de fapt nu s-a miscat nimic. Patesc de multe ori asta si trebuie sa ma intorc de fiecare data sa vad ce e. Dar nu e nimic. Spre ex o data am vazut ceva alb care s-a miscat repede si cand m-am intors nu era nimic. Si multe altele ...tot de genul, culori si miscari. Precizez ca asta vad doar pe parti nu si inainte.
Va rog sa imi spuneti daca ati mai avut o problema de genul.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu e de la ochelari sau reflectii, mergi la medic.

| unvecin a răspuns:

Nu sta așa. Mergi la medic.