| axml34 a întrebat:

Buna tpu...am o problema,de o săptămână încoace cand mă trezesc dimineata, mă doare partea de la coapse in jos..adica pe stomac..atunci cand trag aer in piept simt asa un fel de durere...dar peste o jumătate de ora imi trece.sper ca nu am aprindere de plămâni. oare e din cauza ca dorm pe burtă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca cel mai indicat ar fi sa ceri sfatul medicului.
Dupa felul in care ai explicat, sigur nu sti ce te doare.
Asaca, in fata medicului, vei putea sa ii arati locul unde te doare si ce simti.
O zi bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

La felul cum explici tu locurile care te deranjeaza, pari desprins(a) dintr-un tablou de Picasso.Stomacul tau pare sa fie pe la genunchi sau pe la fluierul piciorului.

| darrio2007 a răspuns:

P.S.Ceva despre coapsa aici.http://anatomie.romedic.ro/coapsa

| axml34 explică:

Dar nu sunt in țară..si nu pot sa merg la medic... oare sa fie de la oboseala? ..caci am lucrat 3 săptămâni non-stop