| Dalllya a întrebat:

Buna TPU
am o problema foarte mare
am 18 ani si am penisul cand e adormit de 7cm si cand e sculat de 13 cm...mi se pare foarte mic. credeti ca e o problema la mijloc? sau cam cati cm ar trebui sa il am cand doarme si cand e sculat?
va rog nu va bateti joc sad plang de cateva zile
dau funda pentru cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce problema mare ai! Pana la urma ce esti? Fata sau baiat? Ai poza de fata si numele tot la fel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o problema ca ai penis daca la avatar e poza ta

| Wo0W a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor ia-i ziso, mor de ras..AERRRRRRRRR. rolling on the floor rolling on the floor

| Nonameagain a răspuns:

Adica ai vrut sa te lauzi si vrei acum osanale? Taie-l daca e prea mare sau plingi pina mori.

| Daniel2836 a răspuns:

Consulta medicul ginecolog sau medic care se ocupa cu penisul. Esti baiat s-au fata?

| Gutuia a răspuns:

O fi gay laughing