| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc alexandra am 13 ani.
am o problema
pe mine ma tine menstruatia 7 zile normal luna asta mi-a venit pe 7 septembrie dar 4 zile era normal si ca si cum mi s-a terminat dar dupa aceea mi-a venit sange si dupa aceea a doua a zi mi-a venit ceva maroniu si sange roz asa un pic
cate un pic
si azi imi cura ceva maroniu si este a 9 a zi
si nu este gata?
oare e ceva?
rau
va rog ajutati-ma cat ma mai tine?

Răspuns Câştigător
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ceri spatul unui doctor specializat in astfel de chestii... din moment ce esti in perioada adolescentel menstruatie nu-ti vine regulat. iar in acest caza s-ar putea sa nu ai nimic... daca te mai tine maxim 2 zile mergi la medic.si eu am probleme cu menstruatia si am vorbit cu un pediatru si mi-a spus tot ce aveam nevoie sa sh.papa te pup:*

2 răspunsuri:
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Da si eu am probleme cu menstruatia...numi vine relulat si nici tie avnd in vedere varsta daca nu ti se opreste in maxim 2 zile cere sfatul unui pediatru s-ar putea sa nu fie nimic dar mai bine sa fi sigura papa te pup:*

| alexandra_7098 a răspuns:

Nu imi mai vine nimic azi dar imi vine ceva alb lipicios