| Alexandra_Daniela_1996 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema. Ma inteapa si doare inima(nu sunt sigura ca e inima). Am 14 ani, am aceste intepaturi seara cateva minute. Ziua nu prea am intepaturi.Am 1.65 si 60kg nu cred ca e din cauza ca sunt prea grasa. Iarna trecuta tot asa ma intepa iar toata primavara si vara nu am mai avut probleme. Cum a venit frigu simt si intepaturi. Fac treaba, fug, car lemne dar nu obosesc si nici nu simt intepaturi doar seara o data la cateva zile.
Parinti nu au probleme cu inima.
Voi ce parere aveti? o sa ma duc la doctor... dar pana atunci.
Multumesc anticipat!☺

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adrian1555 a răspuns:

Sunt muschii inimii din cate stiu eu, asa se mai intampla si la mine, ce e drept e ca foarte rar adica odata pana acum dar de siguranta eu zic sa te duci si la spital, bolile acestea cu inima nu se mostenesc, ele pot sa apra si de la diverse lucruri
Bafta

1 răspuns:
| ancamaria9 a răspuns:

Se mai intampla sa apara astfel de simptome insa daca acestea persista si revin din ce in ce mai puternice atunci este indicat sa te prezinti la un medic specialist.