| 4U2 a întrebat:

Am o problema mai ciudata...nu ma pot trezi la o ora programata."poti sa tai lemne pe mine" ca tot nu ma trezesc...nici daca imi suna sirena de la pompieri in ureche. Dimineata ma trezesc dupa vreo 3-4 alarme ce suna incontinuu,iar in timpul zilei daca vreau sa dorm o ora nu pot pentru ca nu aud alarma, si nu are cine altcineva sa ma trezeasca; deci ziua daca dorm nu ma pot trezi decat dupa vreo 4-5 ore de somn,sau chiar mai rau, A DOUA ZI.Iar in general cand sunt la scoala sau cand invat am o stare de somnolenta si nu ma pot concentra la nimic.Credeti ca ar trebui sa cer sfatul medicului? Aveti si alte alternative?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pufuletziii a răspuns:

Cred ca e ceva legat de subconstientul tau...Ar trebuii sa mergi la un medic sau un psiholog sa ii ceri sfaturi.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aida55 a răspuns:

Mergi la medic! Aici nu vei gasi nimic util, iti zic din propria experienta!winking