| OneReason a întrebat:

Bună TPU, Am o problemă, Mi-am tot pocnit degetele pentru o perioadă mai lungă de timp,
Și am măinile foarte reci și mă dor, Credeți că e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca mainile si picioarele sunt reci este de la circulatia sangelui. De obicei iti tremura mainile de la pocnitul degetelor.

1 răspuns:
| Mejdej a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura puscatu degetelor. Tu ai probleme cu circulatia sangelui atata tot nu este ceva grav uni au la maini alti la picioare, daca tot persista ar fi bine sa co consulti medicu.