| AnaMariii a întrebat:

Daca fac exercitii pentru abdomen si fund si mananc tot ce vreau nu or sa mi se mai faca muschi? Am 50 kg si nu sunt prea grasa, nu vreau sa slabesc sad ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mananca ce vrei dar moderat, nu exagera si e bine sa eviti mancaruile bogate in calorii tip fast-food patiserie pentru ca vei ajunge sa pui muschi pe grasime si arata groaznic,

| PaulMarcus94 a răspuns:

Depinde ce mananci, ex daca mananci o ceafa, iti ia o ora de exercitii ca sa arzi caloriile! In cateva cuvinte trebuie sa mananci, dar regular si indicat! ( carne de pui verdura peste )