| Anaaaaa780 a întrebat:

Bună TPU! Am prostul obicei sa îmi pocnesc spatele în fiecare noapte! În schimb astăzi a început sa ma doara în partea de jos, sa ma înțepe, de exemplu când ma aplec sau ma ridic din pat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Renunta la el sau gandeste-te la altceva care sa te faca sa nu-ti mai aduci aminte ca altfel e cam groasa, o sa trebuiasca sa mergi la reumatolog/ortoped, ceea ce nu suna prea bine

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal sa-ti pocnesti spatele, gatul, mainile sau picioarele fiindca iti distrugi tendoanele si cartilagiile dintre oase si ajungi sa ia probleme mari in timp, cu dureri mari, cu tendoane rupte si cartilagii stricate samd.

| helpforyou a răspuns:

Mergi la medic sa iti faca raze sa vezi ce ai.