| KingOfShadow a întrebat:

Buna TPU am racit iar de curand iau ospen tot felul de pastile dar am o mare problema seara si nu pot dormi... fac scuipat in gura din 2 in 2 secunde iar seara nu pot sa dorm din caza asta... ce ar trebui sa fac sa nu mai apara scuipatu in gura seara?
Funda cea mai buna solutie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și medicul te-a dopat cu atât de multe medicamente?
Mergi pe un sirop care să elimine mucozitățile, ai o hipersalivare poate dată de medicamentele luate haotic, poate o reacție a stării precare de sănătate.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Încearcă să sugi un decasept să vezi dacă mai apar secreții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De la atâtea medicamente probabil, o să treacă stai fără grijă, consultă şi medicul de familie.
Te pup!

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Ar trebuii sa o inghiti sau sa respiri pe guracu gura larg deschisa