| Dexterdexy a întrebat:

Am si eu o intrebare ( aceasta intrebare are unpic de poveste ) : Vedeti voi, azi dimineata cand m-am trezit aveam unpic gatu umflat ca de un inceput de rosu in gat, dar nu asta e problema, problema esrte urmatoarea dupa ce am venit de afara mo' luat o durere de cap si cand vroiam sa ma uit cu ochiu drept in sus, jos, stanga sau dreapta simteam o durere in aceea parte in care ma uitam. Ce as putea sa fac? Ati patit si voi asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Cred ca ai tras curent...