| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare
Am cautat pe diferite site-uri si peste tot imi da tot alte metode ca nici numai stiu ce sa cred. Poate de la voi ma voi lamuri
Mi-am cumparat ulei de ricin si nu inteleg cum se aplica defapt.Trebe sa il pun pe par iar dupa aceea parul trebuie invelit intr-un prosop si sa stau o noapte intreaga asa? sau sa amestec cu galbenus de ou?
Eu chiar nu stiu care sa o fac pe net sunt 10000 de modele, voi fetelor cum ati facut?
Si mai am o intrebare, cam cat creste parul de la acest ulei? Il am lung dar eu vreau sa il am si mai lung ca nu-mi place asa.
Dau funda la cine imi explica, dar va rog sa fie raspunsuri date din ce ati facut voi nu luate de pe net.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Poate te ajută părerile tipelor de la întrebarea asta:
http://www.tpu.ro/......vantajele/

| SchiZz20CMrecords explică (pentru Holocaust):

Am incercat saptamana asta din ce mi-ai dat aici si mi-a fost de folos.Ai funda

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu știu cât de adevărată este treaba dar oricum nu se merită mai bine lași să crească de la Dumnezeu.