| Sunday a întrebat:

Buna TPU

Am si eu o intrebare. Cand eram clasa a4a mi-am ciobit dintele din fata. Nu era foarte ciobit tare, dar in timp si-a revenit la forma originala. Azi l-am ciobit azi in acelasi loc. Se va reface singur? E vorba de o ciobitura mica si vreau sa stiu daca sunt sanse sa se refaca singur big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Invata sa scrii! si cainele meu scrie mai bine...

| s3byk91 a răspuns:

Cati ani ai?

| Sunday explică (pentru s3byk91):

16 si va rog sa iertati exprimarea indoilenica dar am scris in graba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, intrebarea va fi mutata.

| Sheili a răspuns:

Aici depinde de anii tai la unii ani deja nu se reface deci daca ai peste 15 ani nu se mai reface la loc in caz de ceva consulta un stomastolog nu ea prea mult timp...Succes

| sebysebastian a răspuns:

Iti dau o idee. daca nu ai bani de stomatolog dai cu niste kit merge garantat am vazut la vecinii mei