| nicole2u29 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc in 2 saptamani in jur de 7 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Renunta la dulciuri, fainoase gen paine si toate produsele de panificatie, mananca legume si fructe, iaurturi si peste sau carne foarte slaba(cum ar fi iepure, curcan) la gratar...nu manca dupa ora 7 seara si bea mult apa.
Bineinteles, daca ai posibilitatea sa faci si sport in fiecare zi.
Si eu mai am cateva kg in plus din cand in cand si daca respect regulile astea le dau jos repede.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

7kg le slabesti in 2 luni nu in 2 saptamani

| Weider a răspuns:

Imposibil in 2 saptamani, doar in 2 luni!