| AlexMahone a întrebat:

cum as putea sa slabesc cam 5kg in 2 saptamani... Nu vreau sa ma complic prea mult cu sala sau cu dieta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă e necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Oricum, NU vei putea slăbi 5 kg în 2 săptămâni!
Cel mult, într-o lună ( dacă ai noroc )...

Toate cele bune.

| MisFit20 a răspuns:

Nu trebuie sa faci foamea sau cine stie ce... mananca ponderat, deci mai putin si mai des, renunta la prajeli, paste, carne grea. si cred ca va fi bine. Conteaza sa te simti la fel ca inainte cand iei aceste masuri la primul semn de rau, slabire ar trebui sa te opresti.Keep Safe.

| Fitnessfree a răspuns:

ESTI GRAS? Vrei sa slabesti? Intra pe skype sau messenger: fitness_free si slabesti garantat prin exercitii.