| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU, am și eu o întrebare, cum pot sa scap de ejaculări în somn, vise umede, etc. Va rog ajutați-mă! Noaptea cand se întâmplă ma trezesc brusc din somn. Va rog, cer seriozitate, vreau sa scap de asa ceva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu scapi. E normal să ai așa ceva. Ești tânăr, viril. Poate chiar și dacă te masturbezi înainte de culcare, tot vei avea poluții nocturne. Hey, ar trebui să fii bucuros. Virilitate!
Nu înțeleg de ce ai vrea să scapi de așa ceva, ce, îți e rușine, sau ceva?
Mult mult mult sex, zilnic, obositor, te-ar ajuta cu asta.

7 răspunsuri:
| Stefan2K20 a răspuns:

Ejacularea in somn este ceva normal! cam la cat timp ejaculezi in somn? uite sa-ti dau link sa citesti despre https://www.click.ro/......tampla,dar totusi daca ejaculezi zilnic in somn e ciudat

| Nomnom81 a răspuns (pentru Stefan2K20):

Zice că această pagină nu exista, dar eu vreau sa știu cum sa scap de asa ceva, adică știu ca din cauza activității hormonale, etc. Dar eu vreau sa știu dacă pot scăpa de asa ceva, și dacă da, cum?

| Nomnom81 a răspuns (pentru Stefan2K20):

Și nu zilnic gen la 1 sapt adică nu stiu e random...

| Stefan2K20 a răspuns (pentru Stefan2K20):

Aici iti spune totul despre ejacularea in somn si cand o sa dispara si motivele din care apare

| anonim_4396 explică (pentru Stefan2K20):

Parcă ar fi scris de un analfabet articolul de pe site.

Ideea e că poluția e un lucru normal și sănătos. Nu ai de ce să te îngrijorezi.

| Stefan2K20 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am eu vina, doar i-am aratat un site sa inteleaga