| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Eu mi-am rupt mana in copilarie si am fost operata. De atunci cand se schimba vremea ma doare operatia si ma tine cate o bucata buna de timp. Stiti vreun remediu care sa opreasca durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu exista asa ceva pentru reumatic la oase, asta se va resimti toata viata...
Doar unguente pentru moment.
O seara bunahappy