Din câte știți din întrebările anterioare care le-am pus am fost operată la ovarul stâng pentru chist ovarian. Au trecut câteva zile de la operație, operația am avut-o pe 3 februarie și nu înțeleg de ce mă doare operația, îmi puteți răspunde? Va dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Decat sa pui atatea intrebari pe acest subiect, nu mai bine mergi la medicul care te-a operat si il intrebi?

| Violleta2022 a răspuns:

Doar medicul care te-a operat, poate sa-ti raspunda la aceasta intrebare!

| 1234568807 a răspuns:

Din ce am vazut ai mai pus intrebarea asta de cateva ori, nu mai bine te duci la medic decat sa pui aici intrebari in disperare? aici nu sunt medici, vei primii doar opinii si pareri