| speranata a întrebat:

Bună, TPU. am si eu o întrebare pentru voi :
de unde pot cumpara benzi depilatoare pentru mustaţă? cum se folosesc? se freaca intre maini pana se incalzesc? sau? se pun la frigider?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! ti le recomand pe cele de la veet. e o cutie mai micuta. si p gasesti in supermarketuri. sunt un pic mai scumpe, dar sunt bune. restul informatiilor le ai pe cutie. bafta!

| OanaMariaG a răspuns:

Benzile le poti lua de la orice supermarket, si le incalzesti mai intai intre palme si dupa le deslipesti si le aplici in zona fetei.si se pot pastra mai bine la frigider.succes