| speranata a întrebat:

Bună, am şi eu o întrebare pentru voi...:
Vreau sa îmi cumpăr benzi depilatoare pentru mustaţă, de unde le pot cumpăra? imi recomandaţi un anumit fel de benzi?

3 răspunsuri:
| domnulgoe a răspuns:

Sincer,nu stiu...dar iti recomand sa mergi pe la barbier.si sa stii ca eu nu is ca altii,sa cer funda,eu vreau doar sa ajut oameni,si nu o fac pentru funda, dar tinand cont ca ele ma clasifica drept stiutor sau nestiutor, vreau funda...

| oanna2011 a răspuns:

Cele de la veet thinking le gasesti in supermarketuri sau in farmacii presupun. funda?

| speranata explică (pentru oanna2011):

Măi, vreau să-ţi mulţumesc pentru răspund dar tu pentru ce mai esti pe siteul acesta? Pt funde? esti aici ca sa ajuti pe cineva... La 3 cuvinte care mi le-ai zis uh nu îţi dau funda... esti aici sa ajuţi pe cineva care are nevoie de ajutor si care la răndul lui iţi va răspunde si el la întrebari phbbbbt