| 1DPinkpOint a întrebat:

am si eu o miica mare >problema.:" ..cu picioarele. unele persoane spun ca arat bine[linguseala...chatterbox],insa eu ma vad din ce in ce mai mare. crying. vara aceasta merg la alergat -sa speram in fiecare dimineata daca nu ploua- si as vrea sa stiu de la persoanele care fac jogging,sau orice alt sport care solicita picioarele,cam in cat timp se vede rezultatul? vreau sa mentionez ca deja am practicat inot timp de cativa ani,deci am ceva muschi pe picioare, nu e doar grasime[eww]. Multumesc anticipat :*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Of,of...tu asta mica.e bine daca ai picoare sexy.smug>, si eu am facut destul sport. si am musculatura picioarelor foarte dezvoltata.si nu mi-e rusine.tongue stai chill.>big grin

| LALAllalalalalallalalalal a răspuns:

Eu zic, sa mergi la alergat, dar sa nu devina o obsesie.zic sa folosesti si niste creme sau ceva, nu doar exercitii. daca nu merge cu alergatul, zic sa lasi asa.nu stiu daca iti foloseste raspunsul, dar am incercat.happy